Przejdź do menuPrzejdź do treści
 
A A A
Logo Mosir Częstochowa BIP

Zapytanie o cene

11.02.2010

W związku z kończącą sie umową na dostawę artykułów chemii gospodarczej na potrzeby Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Częstochowie zwracamy się z prośbą do zainteresowanych podmiotów o przedstawienie oferty cenowej (w cenach netto) na wymieniony w druku ofertowym wykaz środków najczęściej używanych w ośrodku.

Ośrodek dopuszcza składanie ofert równoważnych, tzn. artykułów o innych nazwach niż wymienione jednak o parametrach technicznych nie gorszych.

Ośrodek oświadcza, że w trakcie realizacji umowy kupował będzie również artykuły nie wymienione a niezbędne do funkcjonowania ośrodka. Roczne wydatki ośrodka na środki czystości to około 40 000 netto.

Termin dostaw - 2 dni licząc od dnia zamówienia.
Płatności przelewem na podstawie faktury VAT - termin 14 dni.

Zamawiane środki winny posiadać ważne atesty PZH oraz karty charakterystyki środka, które obowiązkowo trzeba będzie dołączyć przy podpisywaniu umowy. Z tego obowiązku wyłączone będą artykuły dodatkowe takie jak: worki na odpady (35l, 60l, 120l), papier toaletowy itp.

Czekamy na Państwa ofertę do 16 lutego br.

Oferty można składać osobiście w Hali "Polonia", ul. Dekabrystów 43, pokój 123, bądź elektronicznie na adres m.mazik@mosir.pl

Opublikował: Alina Caban
Publikacja dnia: 11.02.2010

Dokument oglądany razy: 661
« inne aktualności