Przejdź do menuPrzejdź do treści
 
A A A
Logo Mosir Częstochowa BIP

Aktualności

...

Wynik przetarg nieograniczonego na dostawę i montaż siedzisk z oparciem na Miejskim Stad

21.11.2008

Wynik przetarg nieograniczonego na dostawę i montaż siedzisk z oparciem na Miejskim Stadionie Piłkarskim "Raków" przy ul. Limanowskiego 83 w Częstochowie.

Przetarg nieograniczony na dostawę i montaż siedzisk z oparciem na Miejskim Stadionie P

12.11.2008

Przetarg nieograniczony na dostawę i montaż siedzisk z oparciem na Miejskim Stadionie Piłkarskim "Raków" przy ul. Limanowskiego 83 w Częstochowie.

Wynik przetargu nieograniczonego na dostawę, rozładunek i montaż we wskazanym przez Zam

03.11.2008

Wynik przetargu nieograniczonego na dostawę, rozładunek i montaż we wskazanym przez Zamawiającego miejscu kontenerowych szatni z zapleczem sanitarnym i socjalnym na Miejski Stadion Piłkarski "Raków".

Przetarg nieograniczony na dostawę, rozładunek i montaż we wskazanym przez Zamawiające

24.10.2008

Przetarg nieograniczony na dostawę, rozładunek i montaż we wskazanym przez Zamawiającego miejscu kontenerowych szatni z zapleczem sanitarnym i socjalnym na Miejski Stadion Piłkarski "Raków".

Wynik przetargu nieograniczonego na zakup i dostawę samochodu dostawczego wraz z wyposaż

16.10.2008

Wynik przetargu nieograniczonego na zakup i dostawę samochodu dostawczego wraz z wyposażeniem o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5t. na potrzeby Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Częstochowie.

Przetarg nieograniczony na zakup i dostawę samochodu dostawczego wraz z wyposażeniem o d

15.10.2008

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Częstochowie, ul. Dekabrystów 43 ogłasza przetarg nieograniczony na: Zakup i dostawę samochodu dostawczego wraz z wyposażeniem o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5t. na potrzeby Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Częstochowie.

Ogłoszenie wyników przetargu na dostawę sprzętu do pielęgnacji trawiastych boisk o na

31.07.2008

Ogłoszenie wyników przetargu na dostawę sprzętu do pielęgnacji trawiastych boisk o nawierzchniach naturalnych i o nawierzchni sztucznej na Miejski Stadion Piłkarski "Raków" położony w Częstochowie przy ul. Limanowskiego 83.

Przetarg nieograniczony na: Projekt i wykonanie boiska treningowego z nawierzchnią trawi

31.07.2008

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Częstochowie, ul. Dekabrystów 43 ogłasza przetarg nieograniczony na: Projekt i wykonanie boiska treningowego z nawierzchnią trawiastą wraz z infrastrukturą na Miejskim Stadionie Piłkarskim "Raków" przy ul. Limanowskiego 83 w Częstochowie.

Przetarg nieograniczony na dostawę sprzętu do pielęgnacji trawiastych boisk o nawierzc

24.07.2008

Przetarg nieograniczony na dostawę sprzętu do pielęgnacji trawiastych boisk o nawierzchniach naturalnych i o nawierzchni sztucznej na Miejski Stadion Piłkarski "Raków" położony w Częstochowie przy ul. Limanowskiego 83.

Ogłoszenie wyników przetargu

20.03.2008
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Częstochowie informuje o wyborze najkorzystniejszej oferty w postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego dot. dostawy, montażu i uruchomienia elektronicznej, przenośnej tablicy świetlnej (modułowy ekran diodowy LED) wraz z całym osprzętem na Miejskim Stadionie "Arena Częstochowa" położonym w Częstochowie przy ul. Olsztyńskiej 123/127.

Ogłoszenie zwykłe Przetarg nieograniczony na dostawę, montaż i uruchomienie elekt

14.03.2008

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Częstochowie, ul. Dekabrystów 43 ogłasza przetarg nieograniczony na dostawę, montaż i uruchomienie elektronicznej, przenośnej tablicy świetlnej (modułowy ekran diodowy LED) wraz z całym osprzętem na Miejskim Stadionie "Arena Częstochowa" położonym w Częstochowie przy ul. Olsztyńskiej 123/127.

Przetarg nieograniczony na dostawę, montaż i uruchomienie elektronicznej, przenośnej ta

30.01.2008

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Częstochowie, ul. Dekabrystów 43 ogłasza przetarg nieograniczony na dostawę, montaż i uruchomienie elektronicznej, przenośnej tablicy świetlnej (modułowy ekran diodowy LED) wraz z całym osprzętem na Miejskim Stadionie "Arena Częstochowa" położonym w Częstochowie przy ul. Olsztyńskiej 123/127.

Przetarg nieograniczony na dostawę, montaż i uruchomienie elektronicznej, przenośnej ta

24.01.2008

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Częstochowie, ul. Dekabrystów 43 ogłasza przetarg nieograniczony na dostawę, montaż i uruchomienie elektronicznej, przenośnej tablicy świetlnej (modułowy ekran diodowy LED) wraz z całym osprzętem na Miejskim Stadionie "Arena Częstochowa" położonym w Częstochowie przy ul. Olsztyńskiej 123/127.Opublikował: Alina Caban
Publikacja dnia: 06.02.2010
Podpisał: Alina Caban
Dokument z dnia: 05.02.2010
Dokument oglądany razy: 62 689